Hakkımızda

HUZUR TEKNE 1978 yılında Ali ÇELİK ve Mehmet YILDIRIM tarafından İstanbul Ayvansaray’da kurulmuş ve 1983 yılında Tuzla tersaneler bölgesine taşınmıştır. Kuruluşundan bugüne kadar 5 metre ile 15 metre arası 100 ün üzerinde; 15 İle 35 metreye kadar toplamda 25 adet tekne imal etmiştir. Huzur Tekne 2003 yılında Huzur Yat San.Tur. ve Tic. Ltd. Şti. olarak isim değiştirmiştir.

HUZUR YAT motorsailer, motor yat, power boat, gulet, trawler, kecht tipi yat dizaynı ve imalatı üzerinde yetişmiş profesyonel ekibi ve deneyimli kadrosu ile size özel yatlar ve tekneler sunmakta ve sizlere Tuzla tersaneler bölgesinde hizmet vermektedir. Bugüne kadar denizcilik sektöründe hep değişik renkler taşımaya çalışan firmamız sıfır ve ikinci el tekne piyasasını çok yakından takip etmektedir. Bu nedenle yeni imal edilecek teknelerin fiyatlandırılması, tasarımı, imalat süresi ve iş takibi ile ilgili tüm konularda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yapmış olduğumuz tekneler konfor, şıklık ve sağlamlıklarının yanı sıra uygun fiyat ve dizaynlarıyla da herkesin beğenisine hitap eder. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için bizimle iletişime geçmeniz şu ana kadar size açıkladığımız tüm prosesin başlangıcı olacaktır. İSO 9001 Kalite Belgeli ve çevreye duvarlıyız. Tekne imalatı boyunca, tüm işlenecek malzemelerin işçiliğini en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlikle imal ederiz. Sizleri de müşteri portföyümüzde görmekten, duygularınızın yoğun olduğu bu projelerde yanınızda olmaktan ve her aşamada size yardımcı olmaktan HUZUR YAT olarak bizler, büyük bir keyif alacağız. İlk günlerimizi hiç unutmadık ve o günlerin heyecanını hep içimizde yaşattık.

Sizlerle çalışmak bizim için her zaman bir ayrıcalıktır.

Tarihçesi

Yönetim