Yönetim

Halil Çelik
Tersane Müdürü

1969 yılında doğmuş. Ali Çelik’in ikiz oğullarında biridir. Halil Çelik 1980 yılında Ayvansaray’da babasının yanında çıraklığa başlamıştır. Yoğun bir iş temposuna ayak uydurarak, günümüz Teknolojilerini de kullanarak Huzur Teknenin günümüze gelmesinde büyük katkılarda bulunmuştur.

Zeki Çelik
Yönetim Kurulu Başkanı

1978 yılında doğmuş. Ali Çelik’in küçük oğludur. Zeki Çelik Huzur Tekne ailesine 1993 yılında katılmıştır. Huzur yat ailesine ve ikizlere itici bir güç olmuştur.

 

İbrahim Çelik
Üretim Müdürü

1969 yılında doğmuş. Ali Çelik’in ikiz oğullarında biridir. İbrahim Çelik 1980 yılında Ayvansaray’da babasının yanında çıraklığa başlamıştır. Yoğun bir iş temposuna ayak uydurarak, günümüz Teknolojilerini de kullanarak Huzur Teknenin günümüze gelmesinde büyük katkılarda bulunmuştur.

Pınar Çelik
Proje Yöneticisi / Gemi İnşaa Mühendisi

1995 yılında doğmuştur. Halil Çelik’in büyük kızıdır. Pınar Çelik Piri Reis Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği mezunudur. Kendini geliştirmek ve farklı projelerde tecrübe edinmek adına 3 sene özel bir tersanede Tekne tasarım mühendisi olarak çalışmıştır. 2021 yılında Huzur Yat ailesine katılmıştır.

Vedat Doğusel
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1981 yılında Kocaeli’de doğan, Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu, bir çok iş girişimin de bulunarak başarılar sağladı. 2017 yılında Erimsoft markasını kurdu. Aynı yıl içerisinde şirketlerini Doğusel Denizcilik çatısı altında birleştirerek büyümeye devam etti. Onun zengin deneyimlerinden faydalanmak, bizim için büyük bir mutluluk.

Ali Çelik
Tersane Müdür Yardımcısı

1993 yılında doğmuş. İbrahim Çelik’in büyük oğludur. Ali Çelik Gelişim Üniversitesi Lojistik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Mezunudur. Farklı deneyimler edinmek adına 3 sene özel bir şirkette Lojistik ve Planlama biriminde müdür olarak çalışmıştır. 2015 yılında Huzur Yat ailesine katılmıştır.

Emir Çelik
Formen

2001 yılında doğmuştur. Halil Çelik’in küçük oğludur. Emir Çelik babasını örnek alan ve bu işin inceliklerini öğrenmek ister, erken yaşta 2020 yılında Huzur Yat ailesine katılmıştır.